HİZMETLER

Web Tasarım

Web siteleri konusunda kurumsal taleplerinizi en hızlı şekilde değerlendirmektedir. Web sitelerinin hayatımızda çok önemli bir yerinin olduğu gelişen teknolojiden de anlaşılmaktadır. Web tasarım, yazılım, e-ticaret ve SEO danışmanlık hizmetini benzersiz bir yaklaşımla sunan, Comdizayn ile tanışın. Seo ve kullanıcı deneyimi odaklı tasarım Web yazılımlar genelde çok karmaşık ve işlevsiz; basit ve işlevli olmalı ki web sitenizi ziyaret edenler daha fazla vakit geçirip aradığı bilgiye kolayca ulaşabilsin. kullanıcı deneyimi ve arama motoru uyumu ilk önceliğimiz. Çünkü amacımız sadece güzel görünen bir web sayfası yapmak değil, gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web tasarım projesi yapmak…

Masaüstü Yazılımları

İhtiyaçlarınıza yönelik fikirlerimizi sunarken, karar alma aşamasında sizinle birlikte hareket etmeye özen gösteririz. İdeal fikir üzerinde alınan ortak kararın ardından, proje detaylandırılır ve deneyimli yazılım mühendislerimiz tarafından analiz edilir. Analiz sonrası projenin başlangıcı, değerlendirme aşamaları ve başarı testleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle tamamlanarak, proje, teslime hazır hale getirilir.

Kurumsal Mobil Uygulamalar

Eğer android mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.

E Ticaret Siteleri

Toplu Mail Gönderimi

%100 Yerli yazılım ile geliştirilen İletişim Makinesi, Toplu Mail Gönderiminde; Profesyonel e-posta şablonlarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Bir şablon oluşturmak için teknik beceri veya HTML bilgisi gerekmez. Abonelerinizin faaliyetlerini analiz edin, posta listenizi segmentlere ayırın ve onlarla çalışırken kişisel bir yaklaşım kullanın.

SATIN AL